بازی سازان گردنشین

انواع بازی های سنتی و محلی محیطی با گرگراک

من (یکی از گردنشینان)
در یک روز سرد زمستانی ایده ساخت یک بازی محیطی در ذهنم تبدیل به هیجانی غیر قابل توصیف شد. هیجانی که می دانستم هر آنچه رویا در سر دارم را به یک واقعیت غیر قابل انکار بدل می کند. پس بر آن شدم که زیر ساختی درست بر اساس استاندارد های روز دنیا بنا کنم . از تمام دوستان و عزیزانی که توان فنی و اجرایی داشتند دعوت کردم در این مسیر هم پای من باشند . طولی نکشید که سیل ایده ها به دایره ی فکر بازی روان شد؛ ایده ها یک به یک شکل گرفتند و در پی ساختار سازی بر آمدیم . پژوهش های علمی با کمک از دوستان و جامعه شناسان؛ ما را به آنچه در سر داشتیم نزدیک کرد . بیش از ۸ ماه زمان صرف ایده پردازی درمورد چگونگی بازی شد . گروهی جوان و جوان تر که  اهداف بسیار بزرگی در سر داشتند هر روز به وسعت موضوع افزودند.در طی مسیر یافتیم اهداف مشترکی با اتاق فکر خانه اوقات فراغت کشور داریم تصمیم گرفتیم برای نیل به رویاهایمان مصمم تر گام بر داریم و دست دوستی ريیس جوان و باهوش و ذکاوت اتاق اوقات فراغت کشور را به گرمی فشردیم . در اولین اقدام با توجه به شرایط کلی و پژوهش های صورت گرفته توسط کارشناسان یک شرکت متوجه شدیم با چالش های عظیمی روبرو هستیم .از آنجایی که جامعه ما دیگر توان؛ پویایی و نشاط سال های قبل را از دست داده است؛ دیگر آنچه جوان خوانده می شود با استاندارد جهانی سال های زیادی فاصله دارد. بدیهی بود ما برای رسیدن به مقصد باید برای جامعه ای که تحت تاثیر  آثار مخرب تورم؛ دچار بحران بی اعتمادی شده بود شرایطی عادلانه فراهم می کردیم . جامعه ای که نه علاقه ای به خواندن کتاب نشان میداد و نه تلاشی برای بهتر زندگی کردن جواب می داد.مسیر هر روز سخت و سخت تر می شد اما قوه اراده ما بر هر بی میلی و چالشی چربید .

ما نیت داشتیم :
یک) به معضل اشتغال به صورت تخصصی نگاه کنیم .
دو ) نشاط و شادابی را به جامعه تزریق کنیم .
سوم) در پی ترویج و فرهنگ سازی با متد روز باشیم .
چهارم ) دوستی را ترویج دهیم؛ ما ایرانییم پیام آور صلح !
پنجم) کشف استعداد هایی که بلقوه خاموش هستند .
ششم) در جهت رشد صنعت گردشگری قابی ماندگار از خود بجای بگذاریم .
هفتم) آموزش یکسان و صد البته  رایگان در سطوح مختلف در دسترس هر کس که نیاز دارد قرار بدهیم .
هشتم) و در آخر نیت داشتیم تمام این موارد را در قالب یک بازی بگنجانیم ضمن اینکه باید  برای این موضوعات هم راهکاری می تراشیدیم !
الف) فاکتور شانس را حذف کنیم .
ب) برای تمامی افراد در هر رنج سنی شرایط مناسب با هر سن را فراهم کنیم (درست است که نیت ما دسته بندی جوان است اما تجربه در کنار جوانی عامل رشد است) .
ج) ما یک جامعه اسلامی هستیم و در فرهنگ و تمدن ایران زمین  بانوان جایگاه ویژه ای دارند پس باید برای راحتی خواهران و مادرانمان هم نیم نگاهی به مشکلات آنها داشته باشیم .
شرکت بازی سازان گرد نشین :
متشکل از نیرو های متخصص به کمک بزرگان و مسئولان استان البرز با هرآنچه که توان نامیده میشود گام در مسیر گذاشته است. امید است که تمامی اهداف به درستی به سامان برسد؛ به امید روزی که آرمان شهرمان به دور از پلیدی ساخته شود .

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش